Sushi master class
21 M.Timoshenko Str, building 2, office 302, Kyiv, Ukraine
sushi.jpg

МАЙСТЕР КЛАСС ПО СУШІ

Урок суші стане незабутньою та смачною частиною будь-якого заходу або повноцінною окремою подією для ваших співробітників, клієнтів, подарунком для ваших друзів.


Під керівництвом японського фахівця учасники майстер-класу зможуть приготувати на вибір будь-які види суші: нескладні маки-суші, товсті роли футомакі й інші, з використанням всього необхідного справжнього інвентарю для суші. Після закінчення майстер-класу учасники зможуть поласувати своїми кулінарними шедеврами.


Вартість одного заняття - 1600 грн.

КУЛІНАРНИЙ КУРС з суші

Запрошуємо на унікальний курс, протягом якого ви зможете навчитися створювати від найпростіших до найвишуканіших видів суші.

 

Японська кухня для нас також екзотична, як і сама Японія з її таємничими традиціями і звичаями. І найголовнішим досягненням національної кухні Країни Вранішнього Сонця залишаються суші. Суші - це і делікатеси, і видовище. Тут важливо все: не тільки витончений смак, а й бездоганно акуратний зовнішній вигляд страви, який передає натуральний природній вигляд.

 

На перший погляд здається, що суші дуже прості, але в кожній простоті є своя загадка. Щоб суші отримали свій вишуканий смак, в процесі курсу майстер з Японії поділиться з вами секретами японської кулінарії.Отже, в ході курсу ви дізнаєтеся:

 

  • як приготувати рис;
  • як правильно підібрати інгредієнти;
  • як зробити правильну форму суші;
  • як створити прикраси для страв;
  • як сервірувати стіл в японському стилі

 

Курс включає в себе 4 уроки.

Вартість курсу - 6000 грн.